Zapraszam do zapoznania się z moim
tomikiem poezji "Drżenia niedojrzałości"

Sprawdź

Sport

17 Paź
2020

III-cie miejsce Roberta Kubicy w Zolder
Po niezwykle emocjonującym i ciekawym wyścigu RK zajął trzecie, zasłużone miejsce, wreszcie jadąc przez większość wyścigu tempem najszybszych Audi.
Równocześnie potwierdzeniem jego dobrej jazdy jest fakt, że nawet pomimo tego, że nie jeździ w zespole fabrycznym, to był najlepszym z zawodników korzystających z samochodów BMW.

12 Paź
2020

Ruszyła Bundesliga i ja, jako ktoś kto bardzo mocno trzyma kciuki za Roberta Lewandowskiego znowu śledzę z wypiekami dokonania Bayernu Monachium.

Niesamowity start sezonu (najlepszy w historii klubu, jeśli chodzi o wynik pierwszego meczu) napawa optymizmem i wskazuje, że Hansi Flick zapanował nad niezwykle trudnym okresem króciutkich wakacji i nader szybkiego powrotu do przedsezonowych treningów.

01 Paź
2020
kategoria: Sport
godzina: 09:20

Wielkie gratulacje dla Bayernu Monachium, który wczoraj pokonał Borussię Dortmund 3 : 2 w meczu o Superpuchar Niemiec, a po wcześniejszym, szczęśliwym ograniu Sevilli o Superpuchar Europy pokazał, że potrafi zgarnąć dosłownie wszystko co było do zdobycia w tym roku.
Oczywiście w tym wszystkim wielkie uznanie dla Roberta Lewandowskiego, który jest jednym z najważniejszych ogniw zespołu.

© Wszelkie prawa zastrzeżone