Zapraszam do zapoznania się z moim
tomikiem poezji "Drżenia niedojrzałości"

Sprawdź

Znaleziono 7 wpis z archiwum "2022-09"

29 Wrz
2022
kategoria: Polityka
godzina: 10:57

Rozmontowywanie podstaw prawnych funkcjonowania w tym kraju trwa w najlepsze, i robione jest niezwykle sprytnie, już nie tylko tylnymi drzwiami, ale teraz to nawet kołami.

Zmieniane coraz bardziej kretyńsko przepisy ruchu drogowego, z jednej strony idą w kierunku stworzenia kompletnego chaosu na drodze, a z drugiej, w tym zamieszaniu, mają dać prawo karać wszystkich za wszystko, bo interpretacja sytuacji drogowych może niedługo pozwalać na orzekanie kary śmierci wobec obwinionych i wykonanie wyroku na miejscu.

I znowu Robert Lewandowski jest na ustach wszystkich..

Po raz kolejny tez nie tylko z powodów stricte sportowych.

Teraz, bo na naszym Stadionie Narodowym spotkał się z legendą ukraińskiej piłki nożnej Andrijem Szewczenką i w geście solidarności założył sobie na rękę otrzymaną od niego opaskę kapitana Ukrainy.

17 Wrz
2022

W ramach umiłowania ojczyzny (jak zawsze zastanawiam się jakiej, czyjej, której) dzisiaj, hucznie, ma zostać otwarty kanał na Mierzei wiślanej.

Zapewne przy dźwiękach orkiestry dętej (i to bardzo), wśród zwiezionych tam na siłę autokarami statystów, bursztynowych przemówień i płomiennych obietnic, jak to teraz będziemy mieli najbardziej żeglowny, uczęszczany i potrzebny światu kanał bijący na głowę sueski i panamski razem wzięte – prawdziwi Polacy oficjalnie przetną wstęgę... by tym samym odciąć od Polski niemal całą Mierzeję wiślaną, pozostawiając ją samą sobie, a w zasadzie przyłączoną do... Rosji, która zajmuje drugi jej koniec.

14 Wrz
2022
kategoria: Sport
godzina: 13:05

Wczoraj wieczorem oczy sporej części kibiców piłkarskich zwrócone były na Bawarię, gdzie Bayern Monachium podejmował, w ramach gier ligi mistrzów, słynną ekipę z Barcelony.
Oczywiście tematem numer jeden była kwestia wpływu na grę.. obu drużyn – braku lub obecności w nich Roberta Lewandowskiego, który pierwszy raz od lat ośmiu wybiegł na stadion w Monachium jako ktoś reprezentujący gości, a nie gospodarzy.

Zdrajcy, zdrajcy, zdrajcy i pachołki Moskwy – codziennie rano krzyczy niejaki Macierewicz (nie znam prawdziwego nazwiska), opluwając wszystkich, którzy nie są z nim w zmowie mającej na celu ukrycie największego na świecie oszustwa... jakim jest jego życie w Polsce.

© Wszelkie prawa zastrzeżone