Zapraszam do zapoznania się z moim
tomikiem poezji "Drżenia niedojrzałości"

Sprawdź

Sport

21 Lis
2020
kategoria: Sport
godzina: 10:46

Wczoraj, w meczu z Werderem, oglądaliśmy najgorszy występ Bayernu od... ponad roku, w którym Die Roten ledwo, ledwo wymęczyli remis 1 : 1.
Niemal równocześnie obejrzeliśmy koncert Borussi Dortmund w meczu z Herthą, którą pokonała, a w zasadzie po...Halandowała 5 : 2 (4 gole młodego Erlinga).
Co prawda jak zawsze podkreślam, że oczekując dobrej gry i zwycięstw od zespołu należy pamiętać, że to są tylko ludzie, a nie maszyny, więc może bez paniki, nie da się sprawić, by zawsze wygrywali, to oczywiste.
Strata punktów we wczorajszym meczu jest zaskoczeniem, ale jako taka nie jest przecież żadnym wielkim dramatem i można by ją traktować, zależnie od podejścia do sprawy, jako wypadek przy pracy lub statystyczną oczywistość.

08 Lis
2020
kategoria: Sport
godzina: 09:29

Wczoraj można było zobaczyć bardzo dobry i w zasadzie wyrównany mecz na szczycie ligi niemieckiej.
Ostatecznie 3 : 2 wygrał Bayern Monachium, pokonując grającą u siebie Borussię Dortmund.
Na podkreślenie zasługuje więcej niż dobra gra „Lewego", który miał swój udział przy wszystkich golach Bayernu.
Zwycięskie gole dla Die Roten zdobyli kolejno Alaba, Lewandowski i Sane.

18 Paź
2020
kategoria: Sport
godzina: 13:28

Właśnie przygotowujemy się do kolejnej edycji spotkań ligi Europy, tym razem startujemy meczami z Niderlandią (tak przy okazji to Zagłoba mógłby być kontent niezmiernie, a i obcokrajowcy wreszcie przestaną już mylić Holand z Poland) oraz Bośnią i Hercegowiną.

17 Paź
2020

III-cie miejsce Roberta Kubicy w Zolder
Po niezwykle emocjonującym i ciekawym wyścigu RK zajął trzecie, zasłużone miejsce, wreszcie jadąc przez większość wyścigu tempem najszybszych Audi.
Równocześnie potwierdzeniem jego dobrej jazdy jest fakt, że nawet pomimo tego, że nie jeździ w zespole fabrycznym, to był najlepszym z zawodników korzystających z samochodów BMW.

12 Paź
2020

Ruszyła Bundesliga i ja, jako ktoś kto bardzo mocno trzyma kciuki za Roberta Lewandowskiego znowu śledzę z wypiekami dokonania Bayernu Monachium.

Niesamowity start sezonu (najlepszy w historii klubu, jeśli chodzi o wynik pierwszego meczu) napawa optymizmem i wskazuje, że Hansi Flick zapanował nad niezwykle trudnym okresem króciutkich wakacji i nader szybkiego powrotu do przedsezonowych treningów.

© Wszelkie prawa zastrzeżone