Zapraszam do zapoznania się z moim
tomikiem poezji "Drżenia niedojrzałości"

Sprawdź

Polityka

01 Cze
2023

Wolne Miasto Warszawa    31.05.2023

Obraz galopującej głupoty prawdziwie polskich komunistów na zmianę przeraża, poraża, śmieszy i wprawia w osłupienie w stopniu, w którym nie da się już na to patrzeć obojętnie, bo zaczęli być groźni nie tylko dla wszystkich dookoła, ale okazuje się, że ich kretynizm, prowadzi ich samych do swego rodzaju bezmyślnego samobójstwa.

09 Maj
2023
kategoria: Polityka
godzina: 10:41

Wolne Miasto Warszawa, 09.05.2023

Dramatyczna walka o przeżycie skatowanego Kamila skończyła się tragicznie, czyli śmiercią, aczkolwiek w jego wypadku może dla niego to jednak było jakieś wybawienie.

Spędzony w szpitalu ostatni miesiąc życia był dla chłopca... „wakacjami", bo był utrzymywany w śpiączce, by nie cierpiał i w zasadzie był sztucznie utrzymywany przy życiu.

To był jedyny czas w jego krótkim życiu, gdy nie by katowany, bity, przypalany papierosami, parzony wrzątkiem, kopany, poniżany i nie cierpiał.

Do szpitala trafił, gdy było już za późno na cokolwiek, łącznie z uratowaniem mu życia.

18.04.2023. Wolne Miasto Warszawa

Kaczyński, przerażony widmem wyborczej porażki, oficjalnie przejął władzę niczym udzielny, niezależny od nikogo władca, który na co dzień niby chowa się za plecami Prezydenta, Premiera i rządu, a w sytuacji kryzysowej natychmiast staje na czele junty.

Wszyscy ci, którzy coraz bardziej zszokowani zastanawiają się jak to jest w tym kraju, że olbrzymią większość nieustannie stanowią tacy, którzy sprawiają wrażenie ślepych, głuchych, tępych i odpornych na wszelką wiedzę oraz uczciwość – muszą wreszcie zrozumieć, że idealnie wyselekcjonowany i prowadzony na postronku elektorat PISu – to mentalne prostaki.

11 Mar
2023

Afera dotycząca niezwykle chaotycznej, ale jednocześnie gremialnej obrony JP2 przed... prawdą – sięga kolejnych niezwykle odległych już sfer absurdu, bo okazało się, że prawdziwie polscy katolicy poczuli się zagrożeni i sprawiają wrażenie, jakby groziło im ukrzyżowanie.

© Wszelkie prawa zastrzeżone