Zapraszam do zapoznania się z moim
tomikiem poezji "Drżenia niedojrzałości"

Sprawdź

Znaleziono 5 wpis z archiwum "2020-10"

18 Paź
2020
kategoria: Sport
godzina: 13:28

Właśnie przygotowujemy się do kolejnej edycji spotkań ligi Europy, tym razem startujemy meczami z Niderlandią (tak przy okazji to Zagłoba mógłby być kontent niezmiernie, a i obcokrajowcy wreszcie przestaną już mylić Holand z Poland) oraz Bośnią i Hercegowiną.

17 Paź
2020

III-cie miejsce Roberta Kubicy w Zolder
Po niezwykle emocjonującym i ciekawym wyścigu RK zajął trzecie, zasłużone miejsce, wreszcie jadąc przez większość wyścigu tempem najszybszych Audi.
Równocześnie potwierdzeniem jego dobrej jazdy jest fakt, że nawet pomimo tego, że nie jeździ w zespole fabrycznym, to był najlepszym z zawodników korzystających z samochodów BMW.

12 Paź
2020

Ruszyła Bundesliga i ja, jako ktoś kto bardzo mocno trzyma kciuki za Roberta Lewandowskiego znowu śledzę z wypiekami dokonania Bayernu Monachium.

Niesamowity start sezonu (najlepszy w historii klubu, jeśli chodzi o wynik pierwszego meczu) napawa optymizmem i wskazuje, że Hansi Flick zapanował nad niezwykle trudnym okresem króciutkich wakacji i nader szybkiego powrotu do przedsezonowych treningów.

02 Paź
2020
kategoria: Polityka
godzina: 17:22

Właśnie, poprzez osobistego twittera Pana Janusza, zostaliśmy poinformowani, że niezwykle krystalicznie uczciwy Pan europoseł stał się przedmiotem sprawdzania wydatkowania środków otrzymywanych z Europarlamentu.
Jako konkluzję tego nazwijmy to audytu – zatroskany wolnościowiec ( a raczej anarchista) zdaje się przekazywać obawy, iż zostanie „poproszony" o zwrot nieprawidłowo, zdaniem wrażej Unii, wydanych pieniędzy.

01 Paź
2020
kategoria: Sport
godzina: 09:20

Wielkie gratulacje dla Bayernu Monachium, który wczoraj pokonał Borussię Dortmund 3 : 2 w meczu o Superpuchar Niemiec, a po wcześniejszym, szczęśliwym ograniu Sevilli o Superpuchar Europy pokazał, że potrafi zgarnąć dosłownie wszystko co było do zdobycia w tym roku.
Oczywiście w tym wszystkim wielkie uznanie dla Roberta Lewandowskiego, który jest jednym z najważniejszych ogniw zespołu.

© Wszelkie prawa zastrzeżone