Zapraszam do zapoznania się z moim
tomikiem poezji "Drżenia niedojrzałości"

Sprawdź

Prawdziwa Polska

Właśnie okazało się, że zmarła 15-latka, która kilka dni temu, w okolicach Elbląga, podczas kuligu na jakichś workach ciągniętych za samochodem - wpadła na przydrożne drzewo.
Głupota ludzka przeraża coraz bardziej, a fakt, że podobno samochodem kierował... ojciec dziewczynki – poza tym, iż dopełnia ogromu tragedii, świadczy o bezmyślności i nieodpowiedzialności ludzi dorosłych, wydawałoby się odpowiedzialnych nie tylko za swoje dzieci, ale przede wszystkim za siebie.
To jest niewyobrażalny dramat rodziny, ale przemilczanie tego, ze względu na drażliwość sytuacji, spowoduje jak zwykle, że szybko o tym się zapomina, bo unikamy tematu.
A sprawa jest niezwykle poważna.

23 Sty
2021

Bydło w tym kraju czuje się coraz bardziej ważne i bezkarne, bo suwerenna władza wmawia im, że są coś warci i jako główni jej wyborcy, liczący w zamian na rolę przydatnego, nagradzanego pasożyta – niezwykle istotni dla reżimu.
Bezczelne wyciąganie brudnych łapsk po darmową kasę, którą przeznaczają wyłącznie na alkoholowe libacje sprawią, że uważają, iż wszystko im się należy, a oni żyją tylko po to, by tkwić w pijackim amoku na koszt wszystkich innych dookoła.

© Wszelkie prawa zastrzeżone