Zapraszam do zapoznania się z moim
tomikiem poezji "Drżenia niedojrzałości"

Sprawdź

Polityka

28 Sty
2021
kategoria: Polityka
godzina: 20:28

Pseudo trybunał pseudo demokracji ogłosił oficjalnie swoje pseudo prawo.
Suwerenna władza, w imię zapewniania wszystkim wolności, właśnie wymyśliła, że to tylko ona będzie decydować, czy i jakie dzieci mamy rodzić i wychowywać.
Obywatele nie mają już prawa samodzielnie określać w jakich rodzinach chcą i mogą żyć oraz jaką odpowiedzialność brać za swoje życie i życie swoich najbliższych.
Pod arcy fałszywymi hasłami ochrony życia dyktatura przejmuje pełną kontrolę nawet nad życiem intymnym swoich poddanych.
Za chwilę będą decydować kto z kim może sypiać, jak często uprawiać seks i w jakich pozycjach.
Specjalna kościelna komisja będzie siedzieć przy łóżkach kochanków i oceniać czy ewentualnie wykrzyczane w ekstazie: „O, Boże" nie było nadaremno, bo albo nie zwiastowało ciąży, albo plugawe szczytowanie nie było poprzedzone kilkoma zdrowaśkami za ojczyznę.

24 Sty
2021

Właśnie zakończyła się, moim zdaniem, haniebna prezydentura w USA.
Poza ponad połową amerykanów, z ulgą odetchnęło chyba kilka miliardów ludzi na całym świecie, dla których ostatnie pięć lat w wydaniu Ameryki – stanowiło koszmarny sen w skretyniałej rzeczywistości.
Oczywiście powrót do normalności w USA martwi zapewne Putina i jego kumpli, co również oznacza, że Orban i mały vice grający na dudach, są w wielkim smutku i nieutulonym żalu po stracie takiego, równie nieodpowiedzialnego kompana.
Problemem jest to, że idol naszego suwerena, nie dość, że nie potrafił z godnością uznać zasłużonej porażki z rozumem, to zaczął, zgodnie z wyznawaną przez siebie i swoich rosyjsko-węgiersko-polskich naśladowców polityką – dążyć do doprowadzenia do wojny domowej w swoim kraju.

03 Sty
2021

Od kilku dni Europa szczepi się przeciw Covid-19 i od razu mamy kolejne powody do wojowania w ramach nieustannej wojny Polsko - Polskiej.
Teraz tematem numer jeden jest afera o światowym znaczeniu, dotycząca szczepienia przez WUM 18. znanych osób z poza tzw. listy pacjentów zero.
Ponieważ nie znam szczegółów tego przedsięwzięcia, to nie będę go głębiej analizował, poza tym, że uważam, iż jeśli osoby rozpoznawalne i znane są pokazane jako te, które się zaszczepiły, to moim zdaniem wzmacnia to pozytywny przekaz dotyczący szczepień, zwłaszcza w obliczu powszechnej o nich dyskusji i ich kontestacji przez wiedzącą zawsze wszystko lepiej większość społeczeństwa.

20 Gru
2020

Szerokim echem na świecie odbija się przyznanie przez FIFA Robertowi Lewandowskiemu nagrody dla Najlepszego Piłkarza Świata w roku 2020.
Jak widać po komentarzach odbija się też i niektórym polskim celebrytom.
Jednym z najważniejszych i najbardziej polskich jest światowej sławy bokser i specjalista od awantur w klatce Marcin Najman.
Swoją drogą to jest rzeczywiście jedno z najbardziej pasujących do sytuacji indywiduów firmujących prawdziwą Polskę i najlepszą na świecie zmianę.
Z tego co pamiętam ostatnio udowodnił, że idealnie wpasowuje się w prawdziwie Polską mentalność, gdy w trakcie walki, którą jak rozumiem z oczywistych względów przegrywał – postanowił jednostronnie, po chamsku, bezczelnie i brutalnie napaść na rywala... w sposób zupełnie niezgodny z przyjętymi i zaakceptowanymi przez strony przed walką zasadami, przepisami i regułami rywalizacji

14 Gru
2020

No, to zgodnie z przewidywaniami potwierdziła się absolutna jedność umiłowanych w korycie.
Tupiąca nóżką Solidarna Polska, w swoim stylu popluła na wszystkich dookoła, zaznaczyła swoją odrębność, wyjątkowość oraz poświęcenie i patriotyzm, po czym, po bardzo burzliwych obradach i zażartej dyskusji we własnym gronie – łaskawie zdecydowała, że zostaje w opluwanej przez siebie koalicji.
Co ciekawe, mały vice wiedział o wyniku głosowania co najmniej dzień wcześniej, bo sam go ustalił z najtrwardszym z twardych i powiedział mu jaki ma być jego wynik.
Fundamentalni bojownicy o Polskę, tłumaczą teraz, że jak zwykle nikt ich nie zrozumiał jak krzyczeli o vecie i śmierci, bo przecież chodziło im o to, że veto (co oczywiste) dotyczyło ich, bo oni są zawsze przeciw wszystkim i wszystkiemu, a śmierć dotyczyła nas, bo taka jest kara dla zdrajców, którzy ich nie słuchają.

© Wszelkie prawa zastrzeżone