Zapraszam do zapoznania się z moim
tomikiem poezji "Drżenia niedojrzałości"

Sprawdź

31 Maj
2021

Następna odrażająca zbrodnia bezkarnego mordercy

kategoria: Polityka
godzina: 09:51
Udostępnij:

31.05.2021 Wolne Miasto Warszawa

Jeszcze nie ochłonęliśmy po bestialskim morderstwie na małym Sebastianie, dokonanym przez recydywistę i psychopatę Tomasza M., któremu ten kraj rozkosznie pozwala żyć i krzywdzić wszystkich dookoła, a już szokuje kolejna ohydna zbrodnia dokonana przez następnego bezkarnego dewianta.

Teraz niejaki Dawid J., który jako 14. latek zgwałcił i zamordował koleżankę, za co... trafił do poprawczaka, a potem siedział w więzieniu za próbę gwałtu, i tym razem zadowolony znowu spełnił swoje chore i nieludzkie fantazje.

Brutalnie zgwałcił i zamordował 18. latkę, a jej ciało zakopał w lesie.

Nieustająco gorąco pozdrawiam wszystkich pseudo humanistów i przeciwników kary śmierci.

Dalej dzielnie nadawajcie odmieńcom prawo do zabijania normalnych obywateli, których rodzinom, bliskim oraz wszystkim przestrzegającym prawa zabraniajcie oczekiwania sprawiedliwości i twierdźcie, że w żaden sposób nie wolno im pomścić ofiar, ukarać degeneratów ani definitywnie wykluczyć ich ze społeczeństwa.

Zaczynam otwarcie życzyć wam byście byli kolejni na liście.

Przejmijcie na siebie koszty utrzymania tych szumowin, których życie waszym zdaniem ma jakąkolwiek wartość.

Dla nich niczyje życie nie ma najmniejszej nawet wartości, a przestrzeganie prawa uważają za słabość.

Wypuszczajcie ich cyklicznie na wolność, by pozwalać im na kolejne bestialstwa, bo według was to są ich święte, humanitarne prawa.

Jak słyszę resocjalizacja, powrót do społeczeństwa, poprawa, zmiana, czy nawrócenie, to... już che mi się rzygać od słuchania gównianych teoretyków życia.

Kat! To jest jedyne lekarstwo i gwarancja, że już nikogo nie skrzywdzą.

A jak nie chcecie zabijać to zabieżcie policji broń, rozwiążcie wojsko i zaakceptujcie, że wasze dzieci, siostry, matki i inni najbliżsi, prędzej czy później zginął w niewyobrażalnych cierpieniach, upokorzeniu i męczarniach, bo kryjecie, bronicie i usprawiedliwiacie ich oprawców.

Mam nieodparte wrażenie, że nasze światy rozjeżdżają się coraz bardziej i już jesteśmy bardzo blisko cienkiej granicy, po przekroczeniu której nie będziemy już mogli nazywać się społeczeństwem żyjącym wedle jakichkolwiek praw i zasad.

Liczba degeneratów zdaje się rosnąć tak szybko, że już niedługo może się okazać, że stanowią większość tego nowoczesnego oraz postępowego, humanitarnego, jakże suwerennego, prawego i sprawiedliwego społeczeństwa.

Ja Ja, Polak mały

 

Komentarze (0)
Dodaj komentarz»
© Wszelkie prawa zastrzeżone