Zapraszam do zapoznania się z moim
tomikiem poezji "Drżenia niedojrzałości"

Sprawdź

11 Lip
2021

Morderstwo w Borowcach pod Częstochową

kategoria: Polityka
godzina: 13:49
Udostępnij:

11.07.2021 Wolne Miasto Warszawa

Pół Polski jest przerażona, zszokowana i poruszona wiadomościami o bestialskiej zbrodni, dokonanej przez degenerata, którego do tej pory humanitarnie nikt nie unicestwił.

Bandzior, pijak i kanalia, będąc jak co dzień w kompletnym pijackim amoku, z zimną krwią zamordował (zastrzelił) swojego brata, jego żonę oraz ich 17. letniego syna, u których mieszkał kątem jak pasożyt i wredna pijawka.

Po wszystkim (nawalony) uciekł samochodem i teraz szuka go drugie pół Polski.

Szczęśliwie przeżyć udało się drugiemu, 13. letniemu synowi, który zdołał się jakoś ukryć, ale widział cały dramat i najbliższych już nie ma.

Pomiędzy nami i nimi codziennie bezkarnie chodził bezduszny, zimny kat i wzbudzał przerażenie grożąc i zagrażając wszystkim, a wszyscy musieli znosić jego nieprzystosowanie.

Ludzie uczciwi, pracowici i porządni, byli stale terroryzowani i zupełnie bezradni wobec takiego zera, wrzodu na dupie i ścierwa.

Teraz będzie uciekał, a do tego może być bezwzględnie groźny dla wszystkich napotkanych.

Jeśli nie zostanie potraktowany jak terrorysta i zastrzelony po namierzeniu tam gdzie jest – to zaraz się okaże, że był niepoczytalny, jest biedny i uciśniony, nie radzi sobie z problemami oraz że my mamy go utrzymywać do końca życia, zapewniając mu wszelkie wygody, udogodnienia i przyjemności, by mu ulżyć w cierpieniu.

Co więcej, zaraz upomni się o ojcowiznę, którą zajął mu brat z rodziną, a nie chciał oddać, bo przecież mu się jak psu należy, mimo że wiele lat temu uciekł z Polski do Niemiec, zostawiając wszystko i wszystkich za sobą bez mrugnięcia okiem.

Jesteśmy otoczeni tysiącami podobnych, nieprzystosowanych terroryzujących nas degeneratów, których musimy znosić, schodzić im z drogi, dawać się okradać, bić i wykorzystywać, bo prawo w tym kraju chroni ich, a nie nas.

Za każdym razem musi dojść do nieodwracalnej tragedii, koszmaru i horroru, by dopiero móc zareagować i to zmienić (a w zasadzie jedynie próbować zmienić, bo jeśli mordując tyle osób – ma dalej żyć, to gratuluję wszystkim orędownikom humanitaryzmu i przeciwnikom kary śmierci).

Humanitarne prawo pozwala zabijać, mordować i krzywdzić innych wszystkim degeneratom, desperacko szukając kretyńskich usprawiedliwień dla ich szaleństwa i bezgranicznego okrucieństwa.

Dla kogo jest ten kraj?

Dla wykolejeńców, degeneratów i psychopatów, którzy według pseudo humanistów mają święte prawo do życia?

Z jakiej religii jest Bóg, który odpowiada za stworzenie takiego draństwa?

Życzę nam wszystkim, by wreszcie tym razem humanitaryzm przejawił się troską o ludzi, a nie o zezwierzęciałe bydlaki.

Może, w rzadkiej chwili otrzeźwienia, ruszą go resztki człowieczeństwa, jeśli się takie jeszcze w nim tlą, i sam wreszcie uwolni świat od siebie.

Czekam, na przynajmniej częściowo szczęśliwe, definitywne zakończenie tego dramatu.

 

Ja Ja, Polak mały

 

Nowy komentarz
Wpisz treść komentarza
Wpisz treść komentarza
Wpisz podpis
Podpis
Wpisz kod z obrazka
Wpisz kod z obrazka
© Wszelkie prawa zastrzeżone